Levná dovolená a zájezdy last minute

Volejte Po-Pá 7.00 - 19.00

+420 596 888 000

Španělsko

Španělské království je jednou ze zemí, o nichž se můžeme vyjádřit jako o perle Evropy. Nádherná prosluněná země zabírá většinu Pyrenejského poloostrova a od africké pevniny ji dělí Gibraltar. Čtvrtou největší zemi Evropy tvoří sedmnáct autonomních celků, dále Kanárské a Baleárské ostrovy. Od zbytku Evropy je sice oddělena mohutnými vrcholky Pyrenejí, pravdou však je, že turisté jsou zde vítáni. Nejvíc jich míří do vyhlášených turistických letovisek rozesetých po pobřeží (např. Costa Brava) či na pláže Jižní Andalusie. Pozadu samozřejmě nezůstávají ani letoviska Mallorcy, Ibizy či některého z Kanárských ostrovů (např. Tenerife či Lanzarote). Písčité pláže, křišťálově modré vody Středozemního moře i pálící slunce patří k největším lákadlům, nicméně to není ani zdaleka všechno. Velmi silným magnetem jsou historické skvosty i jiné zajímavosti, což v plné míře nabízí Barcelona (Gaudího katedrála Sagrada Familia), Madrid (královský palác Palacio Real), ale i Sevilla či Toledo.

K návštěvě Španělska není nutné žádné speciální očkování, pouze se doporučuje vakcína proti žloutence typu B, v některých oblastech pak proti vzteklině.

Rovněž se nevyžaduje cestovní vízum, stačí platný cestovní pas či občanský průkaz. Při pobytech přesahující 90 dní je zapotřebí registrace na cizinecké policii. 

Řadit dle:
1234567
68 položek, 7 stránek

Chorvatsko, Kvarner, ostrov Krk, Njivice

Hotel a depandance Beli Kamik ***

Hotel obklopený zelení cca 500 m od centra městečka Njivice. Obchod s potravinama v centru, stravovací možnosti cca 100 m (restaurace a bary na pláži)...

cena od: 5 080.00 Kč

Itálie, Poznávací zájezdy - Itálie, Itálie

BAIA DEL SORRISO ***

Hlavní a vedlejší budova na skalním výběžku na okraji letoviska Castiglioncello. Centrum s obchody, bary a restauracemi cca 500 m. Pisa 45 km.

cena od: 5 100.00 Kč

Chorvatsko, Kvarner, Mošćenička Draga

Hotel Marina Remisense ****

Hotel přímo u pláže, v blízkosti centra střediska Mošćenička Draga na Opatijské riviéře. Nákupní a stravovací možnosti cca 50 m. Město Rijeka cca 30 k...

cena od: 5 200.00 Kč

Itálie, Lago di Garda, Riva del Garda

Hotel Oasi SPA & Wellness ****

Na okraji městečka Riva del Garda přímo u pobřežní promenády jezera Garda. Bary, restaurace a nákupní možnosti v okolí, centrum cca 1,5 km.

cena od: 5 360.00 Kč

Itálie, Lago di Garda, Lago di Garda

Hotel Parc ****

V klidné lokalitě, cca 3 km od centra Peschiera del Garda s obchody, bary a restauracemi (hotelový minibus zdarma). Součástí resortu Parc Hotel Paradi...

cena od: 5 360.00 Kč

Itálie, Lago di Garda, Lago di Garda

Hotel Alexander ****

Na promenádě, v blízkosti jezera a pláže. Centrum Limone sul Garda s nákupními možnostmi, bary a restauracemi cca 500 m, přívoz 300 m. Riva del Garda ...

cena od: 5 440.00 Kč

Itálie, Lago di Garda, Lago di Garda

Parc Hotel Gritti ****

V městečku Bardolino, přímo u jezera Garda. Nákupní možnosti, bary a restaurace v blízkém okolí, historické centrum cca 800 m.

cena od: 5 620.00 Kč

Itálie, Toskánsko, Marina di Bibbona

Hotel Riva dei Cavalleggeri ***

V letovisku Marina di Bibbona, nákupy a restaurace v blízkém okolí. Zábavní park Bibbolandia cca 200 m. Pisa cca 65 km.

cena od: 5 860.00 Kč

Itálie, Toskánsko, Forte dei Marmi

Grand Hotel ****

V letovisku Marina di Pietrasanta na pobřežní promenádě. Bary, restaurace a nákupní možnosti v okolí. Pisa cca 40 km. Golfové hřiště cca 7 km.

cena od: 5 920.00 Kč

Itálie, Lago di Garda, Lago di Garda

Hotel Milano ***

Přímo u jezera, na promenádě městečka Toscolano-Maderno. Nákupní možnosti, restaurace a bary cca 200 m.

1234567
68 položek, 7 stránek
Vytvářím objednávku...