Levné letenky

Volejte Po-Pá 7.00 - 19.00

+420 596 888 000

Cestování na míru

Každý z nás má nějaké preference. Někdo chce zajistit pouze levné letenky, jiný potřebuje zajistit i cestovní víza. Další požaduje veškerý komfort, od letenek v první třídě, přes víza, cestovní pojištění, transfery z letiště do hotelu a pronájem automobilu, až po ubytování v nejkvalitnějších hotelech s prvotřídním servisem.

Nevybrali jste si z nabídky českých ani německých cestovních kanceláří? Potřebujete cestovat ve specifickém termínu? Vybrali jste si plavbu lodí a potřebujete se pohodlně přepravit z domova až do přístavu? Rádi Vám připravíme cestu na míru.

Cestovní agentura SMILEX nabízí celé portfolio cestovních služeb:

  • Levné letenky - klasické letecké společnosti, low-cost dopravci, chartery
  • Ubytování - statisíce hotelů po celém světě v nejrůznějších cenových úrovních
  • Pojištění - nejlevnější cestovní pojištění - již od 15 Kč na den
  • Vízový servis
  • Pronájem vozů v zahraničí
  • Vlakové a autobusové jízdenky, lodní lístky
  • Transfery – z letiště do hotelu apod.

V mnoha z nás je zakotvena představa, že individuální cesta musí být dražší. Toto pravidlo neplatí u většiny zámořských destinací (Afrika, Amerika, Asie, Austrálie a Nový Zéland). Při individuální cestě poznáte země zcela jinak, než jen z autobusu a hotelového apartmánu. Můžete ochutnat místní kuchyni, poznat místní zvyky a rozdíly v povahách jednotlivých národů.

U cest tohoto typu nejste závislí na sezóně a jediným kritériem je Vaše fantazie. Při cestách lze využít nejrůznějších akčních nabídek leteckých společností, které průběžně uveřejňujeme na webových stránkách. Cestovní agentura SMILEX Vám také může zajistit vstupenky na fotbalová utkání v Evropě.,

Ať už jsou Vaše požadavky jakékoliv, pokusíme se je splnit. Napište nám!

Jméno:
Email:
Telefon:
Vzkaz:
Opište kód
Vytvářím objednávku...