Levná dovolená a zájezdy last minute

Volejte Po-Pá 7.00 - 19.00

+420 596 888 000

ID: 657661

Apartmány No Name ostrov Pag ***

Poloha
Chorvatsko, Kvarner, ostrov Pag, město Pag; privátní apartmánové domy se nacházejí v městečku Pag a jeho okolí, v různé vzdálenosti od centra a max. 650 m od moře
Vybavení
parkovací místa u domu nebo v blízkém okolí, venkovní posezení s grilem, bezdrátové připojení k internetu (nelze garantovat)
Ubytování
Apartmány Pag
Ubytování
ubytování bez stravy je poskytováno v apartmánech pro 2-8 osob. Apartmán BILO2 tvoří jedna dvoulůžková ložnice, kuchyňka s jídelnou, koupelna (sprcha, WC), balkon nbeo terasa. Apartmán BILO3 tvoří jedna třílůžková ložnice, jídelna s kuchyňkou, koupelna, balkon nebo terasa. Apartmán TRILO4 tvoří dvě dvoulůžkové ložnice, jídelna s kuchyní, koupelna, balkon nebo terasa. Apartmán TRILO5 tvoří 1x dvoulůžková a 1x třílůžková ložnice, jídelna s kuchyňkou, koupelna, balkon nebo terasa. Apartmán QUADRILO6 tvoří 3x dvoulůžková ložnice, jídelna s kuchyňkou, koupelna, balkon nebo terasa. Apartmán QUADRILO6+1 tvoří 2x dvoulůžková a 1x třílůžková ložnice, jídelna s kuchyňkou, koupelna, balkon nebo terasa. Apartmán QUADRILO6+2 tvoří 4x dvoulůžková ložnice nebo 2x třílůžková a 1x dvoulůžková ložnice, jídelna s kuchyňkou, koupelna, balkon nebo terasa.
Stravování
vlastní.
Plaž
max. 650 m, převážně oblázkové nebo z hrubého písku s pozvolným vstupem do moře. Na plážích jsou sprchy se sladkou vodou. Přímo ve městě Pag je krásná dlouhá oblázková pláž, která byla vyznamenána Modrou vlajkou. Ostrov Pag nabízí řadu pláží v malých zátokách a je oblíbenou destinací pro příznivce potápění.
Sport a zabava
vodní sporty, v Pagu sportovní středisko „Olimpic centar“ s fotbalovým hřištěm, tenisovými kurty, hřištěm pro plážový volejbal, bazénem, dále taneční kluby, restaurace, kavárny, cukrárny a obchůdky se suvenýry. Nedaleko městečka Pag možnosti skalního lezení.
Doprava
vlastní, autobusová.
Cena zahrnuje
ubytování bez stravy dle typu a obsazenosti na 7 nocí; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.
Příplatky
autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR; na vyžádání: domácí zvíře, klimatizace.
Příplatky palcené na místě
Povinné příplatky placené na místě: registrační poplatek 2 Eur / osoba / pobyt.
Výlety
ostrov Pag je známý pro své sýry (paški sir), šalvějový med, kvalitní bílé víno žutica, jehněčí maso a krajku (paška čipka). Mezi nejvýznamnější budovy ve městě patří především Knížecí palác (Knežev dvor) na hlavním náměstí, sídlo benátského místodržícího a později i městské rady. Dominantou hlavního náměstí (Trg kralja Krešimira), kde stojí palác, je však kostel Nanebevzetí panny Marie (Marijinog uznesenja). Ten bývá sice označován jako katedrála, ale nikdy se jí z historicko-politických důvodů nestal, i když se jako biskupský začal stavět. Pozoruhodnou stavbou je věž Skrivat (kula Skrivat) nebo též městská věž (Gradska kula), původně jedna z devíti věží městského opevnění (nyní jediná, která se dochovala). Můžete také navštívit stálou expozici soli, zátoku Slanu, vrch svatého Jurja a pochutnat si na baškotinech, což jsou zvláštní preclíky, které se pečou pouze na Pagu.
Poznámka
apartmány jsou do 650 m od moře; v apartmánu může být pouze 1 dítě do 4 let (3,99 let v době pobytu) bez lůžka, ostatní cena viz. dospělá osoba. Klimatizace a domácí zvíře na vyžádání.
18.08. (So) - 25.08. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba v QUADRILO8-Apartmán pro 8 osob, typ QUADRILO další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-First minute2 870 Kč
Rezervace
24.08. (Pá) - 02.09. (Ne) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Osoba v QUADRILO8-Apartmán pro 8 osob, typ QUADRILO další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-First minute2 570 Kč
Rezervace
25.08. (So) - 01.09. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Apartmán 6 / 7 Cena při obsazení 6 osobami (za osobu) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-First minute2 365 Kč
Rezervace
31.08. (Pá) - 09.09. (Ne) 2018 - 10 dní, 7 nocí
Osoba v QUADRILO8-Apartmán pro 8 osob, typ QUADRILO další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-First minute2 120 Kč
Rezervace
01.09. (So) - 08.09. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Quadri 6+1 Osoba - Quadri 6+1 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-First minute2 107 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: ROS.BR s.r.o. IČO: 00575674
Zadejte e-mail
Vytvářím objednávku...