Levná dovolená a zájezdy last minute

Volejte Po-Pá 7.00 - 19.00

+420 596 888 000

ID: 576970

No name ubytování Novalja

Poloha
Kvarner, ostrov Pag; apartmány jsou rozmístěny ve středisku Novalja a jeho okolí. Město Novalja je nejrušnějším letoviskem ostrova Pag. Apartmány se nachází v různých vzdálenostech od centra a pláže.
Vybavení
standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, některé s možností klimatizace za příplatek 5-8 Eur / den / apartmán (dle velikosti apartmánu). Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout s ledničkou, vařičem a základním nádobím pro daný počet osob. Apartmány jsou vybaveny ručníky, povlečením a TV. Parkovací místo, balkon a terasu nelze garantovat.
Ubytování
Apartmány Novalja
Ubytování
privátní apartmány Novalja poskytují ubytování bez stravy v apartmánech pro 2-8 osob. Apartmán BILO 2/3/4 - dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, vlastní sociální zařízení. Apartmán TRILO 5/6 - dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení. Apartmán QUADRILO 8 - tři ložnice, obývací místnost s rozkládací pohovkou, s kuchyňským a jídelním koutem, vlastní sociální zařízení. Balkon nebo terasa se zahradním nábytkem je u většiny apartmánů (nelze garantovat).
Stravování
vlastní.
Plaž
do 600m, nejbližší pláž se nachází v kempu Straško, oblázková s písečným dnem a pozvolným vstupem do moře, se sprchami se sladkou vodou. Z okolních pláží je nejatraktivnější pláž Zrće, která se pokládá za nejpůvabnější na Jadranu. Ve Staré Novalji najdete pláž s jemným pískem vhodnou především pro rodiny s malými dětmi, poněkud vzdálenější pláž Sveti duh z oblázků a písku je částečně vyhrazena nudistům.
Sport a zabava
vodní sporty, tenis, stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, košíková fotbal, aerobik, fitness centrum, v kempu Straško se nachází sportovně-rekreační středisko, cykloturistika v okolí, plážové kluby, diskotéky, zábavní programy, animace, soutěže, restaurace, pizzerie, pivnice. Střediskem zábavy je pláž Zrće.
Doprava
doprava vlastní nebo autobusová.
Cena zahrnuje
ubytování bez stravy na 7 nocí; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; zákonné pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.
Příplatky
Povinné příplatky: pobytová taxa 300 Kč / dospělá osoba / 7 nocí; 200 Kč / dítě 12-18 let / 7 nocí. Ostatní příplatky: autobusová doprava 2.500,- Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR.
Příplatky palcené na místě
Povinné příplatky placené na místě: vratná kauce 30 Eur / osoba. Ostatní příplatky placené na místě (na vyžádání): klimatizace 5-8 Euro / apartmán (dle jeho velikosti) / den.
Výlety
Lodní výlety - ostrov Pag, jeden z největších jadranských ostrovů, lemovaný dlouhým členitým pobřežím, je ostrovem s nejdelším pobřežím Jadranu, které skýtá nejen krásné pláže, ale také četné zálivy a zátoky. Nejvyšším bodem ostrova je Sveti Vid s nadmořskou výškou 348 m.n.m. Potápění na ostrově Pag se rychle stává jednou z jeho nejoblíbenějších letních radovánek, která sem láká milovníky potápění z celé Evropy. Národní park Paklenica.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: ROS.BR s.r.o. IČO: 00575674
Zadejte e-mail
Vytvářím objednávku...